Ubezpieczenia na życie

Posiadamy elastyczną ofertę ubezpieczeń na życie wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

To oferta dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych oraz wypłaty dodatkowych środków np. w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów.

 

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie dla Ciebie i twojej rodziny gwarantujące wypłaty w razie wypadku, choroby czy śmierci osób ubezpieczonych.
  • Ubezpieczenie łączące ochronę ubezpieczeniową z możliwością inwestowania środków. To rozwiązanie zabezpieczy finansowo Twoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i pozwoli Ci odkładać środki na przyszłość.
  • Ubezpieczenie życia i zdrowia dedykowane całej rodzinie.
  • Ubezpieczenie na wypadek nowotworu.
  • Ubezpieczenie posagowe. To program oszczędnościowo-ochronny, skierowany do rodziców, dziadków i innych osób, które chcą zapewnić dziecku finansowe bezpieczeństwo w przyszłości.
  • Ubezpieczenie szkolne. To znakomita oferta dla placówek oświatowych, które chcą dobrze zabezpieczyć swoich uczniów i nauczycieli i zapewnić im pomoc w razie problemów w szkole czy na wycieczce. To też oferta dla samych rodziców, którzy chcą zagwarantować sobie wsparcie finansowe w razie wypadku dziecka. Ubezpieczenie szkolne nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym - rodzic sam dokonuje wyboru, czy zakupić ubezpieczenie i w jakiej formie zawrzeć umowę – grupowej, proponowanej przez szkołę czy indywidualnej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb swojego dziecka. 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU PRZEZ NASZ:  FORMULARZ KONTAKTOWY