Pożyczki od prywatnych inwestorów

Pożyczki od prywatnych inwestorów to pożyczki udzielane przez osoby prywatne, które posiadają własny kapitał. Zaletą jest bezpośredni kontakt stron, ponieważ mogą indywidualnie ustalić dane kryteria współpracy. Niezależnie od tego, czy osoba zainteresowana potrzebuję małą kwotę na drobny wydatek, czy na rozwinięcie wysokobudżetowego projektu to ma możliwość dogadania się z inwestorem.

Pożyczanie w przedstawionej formie może dotyczyć zarówno małych kwot, które przeznaczone są na drobne, bieżące wydatki, jak i tych dużych, które pożyczkobiorca ma zamiar wykorzystać na rozkręcenie biznesu. W przeciwieństwie do instytucji bankowej — która rozstrzyga o przyznaniu kredytu na bazie liczb i sztywnych rachunków — tutaj możemy liczyć na możliwość dogadania się i dogrania wszystkich szczegółów, które będą związane z przedsięwzięciem. Pożyczki prywatne mogą stanowić możliwość na inwestycje dla osób, które nie mają stałych dochodów, pracują na umowę o dzieło, bądź są freelancerami.

Znalezienie odpowiedniego inwestora, który spełnia dane wymagania to nasza specjalność. Posiadamy rozbudowaną bazę inwestorów, dlatego masz szansę na otrzymanie wielu propozycji ofert pożyczek od prywatnych inwestorów.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU PRZEZ NASZ:  FORMULARZ KONTAKTOWY